"Mala som zmiešané pocity, no tešila som sa na spoluprácu s odborníčkou. Po viacerých sklamaniach som bola skeptická, ale som milo prekvapená a spolupráca s trénerkou je skvelá. Predtým som už vyskúšala rôzne diéty, ale ani jedna nepriniesla očakávané výsledky. Teraz sa mi podarilo za 1 mesiac schudnúť 5 kg a cítim sa lepšie, mám viac energie. Vôbec nemám pocity hladu a oveľa menšiu chuť na sladké. So všetkými službami som nadmieru spokojná, začala som aj cvičiť a cítim sa motivovane."

Kristína Ľuptáková

Od začiatku som vedela, že mi Eva Černá pomôže. Mala som takú bolesť v krížoch, ktorá ma obmedzovala v pohybe a tak mi kilečká nabehli jedna radosť. Prakticky som nevedela prejsť 100 metrov pešo, stáť viac ako 10 minút bolo absolútnym utrpením. 2 mesiace cvičenia a stravovania pri Evke urobili zázrak. Áno považujem to za zázrak, pretože som dva roky chodila po lekároch a NIKTO mi nepomohol. V priebehu 2 mesiacov som schudla 7 kg a bolesť v krížoch ustúpila úplne. Som jej veľmi vďačná a samozrejme naďalej sa stravujem podľa jej pokynov a aj trénujem pri nej. Dodržiavam všetko, čo mi povie, pretože sa rozumie tomu, čo robí, želané výsledky sa skutočne dostavili a veľmi mi vyhovuje spolupráca s ňou.

Eva Drugdováadministratívna pracovníčka a trénerka volejbalu

" Trvalo mi mesiac, kým som sa rozhodla prísť za tebou. Bola som stále nespokojná so svojou postavou a stále som o tom rozprávala, až nakoniec môj syn Števko našiel teba a objednal ma ku tebe. Nevedela som, čo ma čaká, ale teraz viem, že som sa rozhodla správne, že som napokon k tebe išla. Schudla som, cítim sa veľmi dobre, mám viac energie - čo je pri mojej práci veľké plus. Bez cvičenia vo FIT KLUBe by som to v práci nezvládala - o tom som presvedčená. Služby vo FIT KLUBe sú na vysokej úrovni. Chodím tam veľmi rada, je tam veľmi dobrá atmosféra, fajn baby a samozrejme ty Evka - staráš sa o nás svedomito. Pracuješ na mojej postave :) Vždy ťa všade odporúčam. "

Anna Gembickápodnikateľka

Keďže som počula len samé pozitívne reakcie na FIT KLUB, moje prvé myšlienky pred cvičením boli radosť a zvedavosť, o aké cvičenie sa vlastne jedná. V minulosti som skúšala aerobic a fitnesscentrum. Odkedy cvičím vo FIT KLUBe, mám vždy po tréningu zlepšenú náladu o 120%, celkovo sa mi zlepšila fyzická kondícia, mám posilnené svalstvo a takmer úplne som sa zbavila bolestí chrbtice a hlavy. Veľmi sa mi páči nápad a celková klubová realizácia cvičenia pod vedením Evy Černej. Ak nie som si istá, či vykonávam cvik správne, som upozornená a to teda veľmi kvitujem. Odporúčam cvičenie vo FIT KLUBe.

Martina Parobeková

... Evka, odkedy Ťa poznám, môj život má iný rozmer ...

Ing. Anna Csincsíková

Vďačím ti za veľa, okrem toho , že si mimoriadny človek, skvelá trénerka a moja" konzultantka" :) si aj ohromná žena na správnom mieste. Tvoja práca neni len prácou , ale tvojim poslanim. Veľké ďakujem:)

Erika Kosorínováučiteľka v MŠ

Verila som, že mi spolupráca s Evou Černou pomôže. Skúšala som aj sama rôzne diéty, ale potom som si uvedomila, že potrebujem odbornú pomoc. Schudla som 20 kg, cítim sa vitálnejšie a spokojnejšie. Veľmi oceňujem úprimný záujem poradkyne, že sa teší so mnou z každého úspechu, podporuje ma v psychickej oblasti a mám vo FIT KLUBe pocit rodinnej pohody. Som veľmi spokojná a s radosťou Evu Č. odporúčam ďalším ľuďom.

Mária Rízová Portelekyovádôchodkyňa

" Pred tým, ako sme sa stretli milá Evka, veľa som uvažovala, ako by som sa mala prinútiť k pravidelnému cvičeniu. Pociťovala som zdravotné problémy, s chrbticou a driekom. O tom, že som mala nemalú nadváhu, ani nehovorím. Stále som sa chystala cvičiť, ale pre niečo som to vždy odložila. Potrebovala som motiváciu, ktorú som od teba dostala. V minulosti som vyskúšala rôzne diéty a chodievala som do fitka sama. To som už aj vtedy zbadala, že keď pravidelne cvičím, dobre sa cítim a nič ma nebolí, dobre vládzem. Len som sa nevedela prinútiť k pravidelnosti. A nemala som žiadne stravovacie návyky, len rady z internetu alebo od známych. V súčasnosti sa už cítim veľmi dobre a nič ma nebolí. Vďaka tvojim úžasným radám ohľadom stravovania som zhodila 12 kg. Celé telo sa mi mení, fyzicky sa cítim lepšie. A tak isto aj psychicky, cítim sa vyrovnaná. Páči sa mi tvoj osobný postoj k ženám. Tvoje veľmi múdre rady ohľadom pitia vody. Individuálny prístup. Pravidelnosť cvičenia 3 x týždenne. Páči sa mi, že vypracuješ stravovací plán a tým uľahčíš stravovanie. Pravidelná kontrola váhy je výborná vec. V skupine naraz necvičí veľký počet žien, ale sú veľmi dôležité, lebo sa motivujú. Mám rada dobrú atmosféru pri cvičení. S radosťou ťa každému odporučím, pretože každý by chcel mať fit telo ... len odhodlať sa niečo robiť je ťažké. "

Dorota Vitályošováučiteľla v materskej škole

Moje myšlienky boli, že potrebujem spevniť a posilniť svoje telo. Nepotrebovala som schudnúť, len zosilnieť. A aby sa mi "nevysmievali", že mi na ruke niečo "visí". Neskúšala som nič, len domáce cvičenie, ktoré sa ale s tréningami Evy Černej nedá vôbec porovnávať. Kolektív jednoducho ťahá človeka vpred spolu s jej vedením. Najhlavnejšie, najpodstatnejšie a najlepšie pre mňa je, že ma už nič nebolí ( teda pokiaľ nepočítam svalovku :) ) Najlepšie na spolupráci s Evou Černou je, že sa nám stále snaží pomôcť zlepšiť naše zdravie, vnímanie, pocity a tým vlastne celý život a prístup k sebe samej.

Ing. Majka Murinčekovámajiteľka firmy

" Už som sa cítila veľmi zle vo svojom tele, nechcelo sa mi vychádzať medzi ľudí, nikdy predtým som nebola taká tučná a taká nešťastná. Stále som si myslela, že od cvičenia schudnem, tak som cvičila a cvičila do úmoru. Lenže som si tak akurát poškodila chrbticu a kilá nešli dole vôbec. Bola som neustále unavená a vyčerpaná. S programom Evy Černej som schudla za prvý mesiac 5 kg a čo ma teší najviac sú úbytky v cm ... 6 cm na stehno. Som rada, že na cvičení to nie je teror, že sme dobrá skupina žien a vieme sa úplne odreagovať a popri tom si aj perfektne precvičíme celé telo. "

Zuzana Agócsovámamička troch malých detí

" Dá sa povedať, že si ma očarila hneď na začiatku. Nakoľko pracujem v zahraničí a nemala som možnosť sa s Tebou stretnúť osobne, nebol pre Teba problém poslať mi stravovací program aj do zahraničia. Od začiatku si sa veľmi starala o mňa až medzi nami vzniklo priateľstvo. Dodržiavala som každú Tvoju úžasnú radu a kilečká išli krásne dolu. I keď nastal problém napr.s vyprázdňovaním, vždy si mi bola veľkou oporou. Vďačím Ti za veľa, si úžasná poradkyňa. "

Magdaléna Kompasováopatrovateľka

" Tesne pred začatím spolupráce s Evou Černou som mala zmiešané pocity. Bála som sa, že nenastane žiadna zmena, že opäť sklamem samu seba. Ale teraz už viem, že sa to dá, len sa treba naučiť ovládať a mať niekoho, kto ukáže správny smer a cestu, po ktorej chodiac to bude fungovať, niekoho, kto podá pomocnú ruku a podporí človeka. Skúšala som všeličo možné, nekonečné množstvo diét - niektoré boli zabijacké, neľudské. Cvičila som s trénerom, ktorý ma ničil deň čo deň a výsledok ? Síce mínus 10 kg, ale s obrovskými bolesťami, svalovkami a litrami potu 3 x denne spolu s nepohodlným a nevýživným stravovaním. Výsledok bol viditeľný, ale nevedela som si ho užiť a tešiť sa z neho kvôli obrovským bolestiam svalov. Pri Eve Černej som mala po cvičení svalovku po 1. tréningu a potom už nastúpil dobrý pocit. Schudla som v priebehu 5 mesiacov 15 kg a získala som úžasný pocit zvýšeného sebavedomia, ktorý je na nezaplatenie. Plus sa mi veľmi zlepšil zdravotný stav. Dobre zoradené tréningy, správne striedanie cvikov a precvičenie všetkých partií tela, výborne, chutne a jednoducho zostavené stravovanie ako aj ochota pomôcť vo všetkých oblastiach to je spolupráca s Evou Černou. Je užasná a bezbolestná a malo by o Tebe vedieť čím viac ľudí."

Mgr. Nikol Gečeováučiteľka

" O poradenstve som sa dozvedela z facebooku, kde sa mi ozval jeden pán. Ja uprednostňujem osobný kontakt, tak som pátrala, či v okolí niekto sa s tým nezaoberá a zistila som, že jedna moja milá známa je ten človek na koho sa môžem s mojím problémom obrátiť. Dohodli sme sa na stretnutí cca v januári 2014 a naša spolupráca trvá dodnes. Páčil sa mi jej osobitý prístup. Vysvetlila fungovanie programov, ktoré odporučila podľa mojich požiadaviek a to schudnúť cca 10 až 12 kg. za 5 mesiacov. Tento cieľ s jej pomocou sa aj podaril. Počas tej doby, čo som intenzívne s ňou spolupracovala, tak som nadobudla správne návyky v stravovaní a používanie produktov, že sa mi darí držať dosiahnutú ideálnu váhu bez problémov. Počas toho obdobia pomohla aj mojej dcére, ktorá mala problémy zdravotné ( kožné ), ktoré ju trápili dlhšiu dobu. Jej sa to podarilo vyriešiť za cca dva mesiace. Som jej veľmi vďačná, že ma zobrala pod ochranné krídla a pomohla. Je to úžasná žena, ktorá nie len predáva programy, ale sa stará o dobré meno spoločnosti ako aj svoje. Záleží jej na tom, aby jej klienti boli spokojní a dosiahli svoje ciele. Patrí jej moja veľká vďaka... "

Margita Leskovápodnikateľka

" Výsledok je priam neuveriteľný. Okrem úbytku hmotnosti a cm som dosiahla oveľa viac. Upravila sa mi životospráva, mám sebavedomie a pocit, že sa za svoje telo nemusím hanbiť. Psychicky sa cítim úplne skvelo, moja kondícia sa zvýšila už po prvých tréningoch. Konečne sa cítim ako skutočná žena. Nehanbím sa ísť na túru v šortkách a športová podprsenka a obtiahnuté tričká už pre mňa nie sú tabu. Na tréningoch je Eva Černá úžasná, spontánne reaguje a úprimne povie človeku, čo si myslí. Pekné slovo vie povedať každý, ale pravdu, aj kritickú dokáže len skutočný priateľ. Páči sa mi aj skladba tréningov. Vždy sú napasované partie, ktoré sme ten daný týždeň ešte nemali. Striedajú sa, sú dynamické a stále nové/iné/lepšie. Každý si príde na svoje. Evka sa nám venuje a posúva nás vpred. Nikoho nenúti, každému trpezlivo vysvetlí o čo ide pri chudnutí a formovaní postavy. Človek sa potom sám rozhodne, čo urobí. Ďakujem Evke za všetko, čo pre mňa doteraz urobila. Je skvelá trénerka a skvelý človek. Veľmi si ju vážim a za jej prácu má môj obdiv. "

Mgr. Zuzana Feketeovázáchranárka

" Inštrukcie poradkyne mi výrazne pomohli v chudnutí. Spočiatku som bola skeptická.Počula som už o kadejakých spôsoboch chudnutia a diétach, čo mali pomôcť schudnúť, ale priznám sa, neverila som, že by nejaká diéta dokázala nasýtiť organizmus na 2-3 hodiny. Moje prekvapenie bolo o to väčšie, keď som zistila, že ma stravovanie podľa poradkyne nielen zasýtilo, ale dokonca som sa po ňom cítila oveľa sviežejšia a plná energie. Svoju stravu som doplnila rôznymi doplnkami výživy podľa odporúčania môjho kouča a neskôr aj proteínovými tyčinkami ako alternatívy desiaty alebo olovrantu. Samozrejme nemohol chýbať pravidelný pohyb pod vedením skúsenej trénerky a výsledok sa dostavil. Prvý krát v živote sa mi podarilo dosiahnuť takmer vysnívanú postavu - ešte totiž nie som na konci svojej cesty.:-) "

Ing. Hilda Szendreiovámajiteľka firmy

" Milá moja Evička, tak tu je môj príbeh s tebou. Všetko sa to začalo asi tak pred dvoma rokmi, keď som neuveriteľne začala priberať, učila som sa na skúšky na vysokej škole, tak od nervov som len jedla a jedla... a málo pohybu a bolo to neuveriteľné. Jeden pekný deň som si v poštovej schránke našla letáčik, niečo o zdravej strave - pomôžeme Vám schudnúť, no tak som si povedala, nič sa mi nemôže stať a vyskúšam. Tak som zavolala a Evička ma pozvala k sebe na "taký menší pokec" bol asi utorok ale bolo to o 15,00 hod. Tak som prišla a privítala ma pekná a milá pani - naša Evička, povedala som jej čo asi chcem, čo ma trápi .. niečo sa ma zase popýtala ona, vysvetlila mi čo a ako, čo mám a čo by som zo svojho jedálnička mala vynechať, resp. lepšie povedané ani nie vynechať ale kedy čo a ako jesť. Proste Evička mi stanovila "program - šitý na mna" a začali sme chudnúť..... No zo začiatku som tomu veľké nádeje nedávala ale čuduj sa svete asi tak po 2 - 3 tyzdnoch sa začali diať veci. Nevážila som sa.. lebo som si dala záväzok že sa odvážim len o mesiac ako som začala s programom.. ale po tých 3 tyždňoch som si všimla, že si viem obliecť veci, ktoré som si predtým obliesť vedela a tak to išlo.... ale tak viete keď už schudnete.. tak si myslíte, že tak aj ostanete a dobrovoľne sa priznávam - začala som nie až tak veľmi dodržiavať program čo sme si s Evičkou stanovili....až úplne skončila... ale tak viete .. škola skončila, stresy odišli... :-) jááááj asi som zabudla napísať, že išla som aj preto že chcem schudnúť a môj druhý problém bol, že som bola strašne unavená.... ja som bola schopná spať od siedmej večer do siedmej rána... Hovorí - všetko Vás raz dobehne a tak sa stalo aj u mňa .. prišiel apríl - máj roku 2014 a môj chaos začal znova, pribratá, unavená, vystresovaná (štátnice predo dvermi) a čo bol teraz môj najväčší problém to bol to, že ma strašne bolela pravá ruka, rameno... (písanie na PC v práci, potom doma na diplomovke.... ) a tak som s maličkou dušičkou zavolala Evičke (bola som pripravená na všetko, že ma vyhreší ... ) Evička dobrá duša sa ma ujala, nič neriešila (či som program dodržiavala alebo nie) ale bola veľmi zlatá a ujala sa ma.. a dohodli sme sa na cvičení vo fitku.... sama od seba som znova začala s programom, ktorý sme si určili pred rokom... a tak ako sa cítim teraz po cca 10 mesiacoch som sa už dávno necítila... neviem či som schudla.. lebo cvičím a vyzerám podla mňa dobre..(takto som ešte nevyzerala) ale spolu s cvičením a stanoveným programom sa cítim výborne, nebývam unavená, ak som chorá, tak to rýchlejšie prejde, chodím spávať o desiatej a možno aj neskôr...a ráno nemám problém vstavať, mávam dobrú náladu... no proste sa mám super.... :-) Záver: som nesmierne rada, že som sa pred dvoma rokmi odhodlala a zavolala som na ten letáčik a stretla som úžasnú žienku - Evičku, ktorá je veľmi múdra, šikovná a veľmi priateľská - lebo len ona vie.. čo všetko sa ja pýtam... a na všetko mi odpovie, usmerní, vysvetlí... a musím sa priznať - nie stále to má jednoduché. :-) Ak už niekto chce schudnúť, má zdravotné problémy, ma veľmi hektickú prácu - vrelo odporúčam... Neviem či je to dôležité: ale mala by som asi povedať aj to, že som v detstve mi operovali obidva bedrové kĺby, do dnešného dňa mám a stále budem mať problém s chôdzou... ale žijem, chodím, pracujem a to aj vďaka nášmu programu, cvičeniu a dobrej nálade. ... :-) Evička, moja drahá som rada, že ťa poznám, že máš na mňa trpezlivosť a že si to so mnou ešte nevzdala. ĎAKUJEM PEKNE. :-) Mám ťa rada. "

Mgr. Janka Marcinekováadministratívna pracovníčka

„ Môj príbeh sa začal asi takto. Sem-tam som zablúdila do posilky, viackrát som sa pozastavila pri informačnom letáku s tvojim menom a kontaktom na teba, no nemala som odvahu, bola som už nešťastná zo svojho výzoru. Až raz moja kamarátka mi povedala, že jej dcéra sa rozhodla investovať peniažky, ktoré dostala na Vianoce do chudnutia. Vtedy sa to vo mne prelomilo, vypýtala som si od nej telefónne číslo na teba. Keď som prišla na prvú konzultáciu, mala som zmiešané pocity, no moja odpoveď na tvoju otázku, prečo som prišla, som neváhala odpovedať ,,lebo žeriem!!´´ Tak sa začal písať náš príbeh, naša spolupráca. Vypracovala si mi stravovací režim, ktorý som prísne dodržiavala, cvičenie pod tvojim osobným dohľadom boli pre mna zo začiatku veľmi náročné, no nevzdávala som to. Produkty mi veľmi chutili. Postupne sa začali prejavovať výsledky našej spoločnej práce, hlavne tvojej. Kilá ubúdali a ja som znova nadobúdala sebavedomie, menila postupne šatník. Spolupráca s tebou je na vysokej profesionálnej úrovni, si ľudská, chápavá, vieš ludí motivovať a povzbudzovať. Evička si pre mňa človek s veľkým Č , ktorému som nesmierne vďačná za to, čo si pre mňa urobila, programy odporúčam tým, ktorí to myslia so sebou vážne a chcú zmeniť svoj zovňajšok. "

Elvíra Astalošovázáchranárka

" V mladosti som nikdy nemala problémy s metabolizmom, najedla som sa dosýta a rýchle spaľovanie spôsobilo, že postavičku som mala ako lusk. Po 40-ke som spozorovala, že sedavé zamestnanie a nedostatok pohybu si vyberajú svoju daň. Začala som sa v určitých partiách zaokrúhľovať. V posledných rokoch sa môj metabolizmus spomaľoval stále viac a viac, pridružili sa hormonálne zmeny súvisiace s pribúdajúcim vekom a tak som sa rozhodla túto nepriaznivú situáciu kardinálne zmeniť. Vyhľadala som pani Černú z poradenského centra, ktorá sa práve touto problematikou zaoberá a ona mi vypracovala stravovací program a súčasne ma upriamila na telesné cvičenie, ktoré je súčasťou programu na chudnutie. Venovala sa mi veľmi zodpovedne. Osobne mi predcvičovala cviky, ktoré mi popri zmene v jedálnom lístku napomáhali k úprave a rozhýbaniu metabolizmu a k chudnutiu. Schudla som 10 kg, čo je nesmierne pozitívne, Cítim sa omnoho lepšie, upravil sa aj môj zdravotný stav. Som pružnejšia, plná energie, mám chuť v započatej ceste pokračovať. Je to balzam na telo i na dušu. Evka ma v mojej snahe podporuje, je mojou oporou, pomocníčkou a priateľkou. Je to super žena, ktorá sa snaží zodpovedne pomáhať všetkým ľuďom, ktorí za ňou prichádzajú so svojimi problémami. Mne pomohla zlepšiť si zdravie a to je najcennejšie, za to jej veľmi ďakujem z úprimného srdca.“

Ing. Ľubica Vadňalováprofesorka ekonómie a angličtiny

Môj príbeh Mala som 19 , čerstvo po maturite... asi už pol roka som bývala v Rim. Sobote, lebo moji rodičia sa rozviedli... po maturite 2mesiace som trávila len s tým, že každý piatok kamarátky, kamaráti ísť von, dať si alko, prečo nie? Veď už sme dospelí ľudia... druhý deň len prespať a zase party... kamarátky som mala také keď je ,,akcia,, sme najlepšie ,,kamošky,,, ale keď sú problémy zrazu nikto nikde....vedela som že takto môj život nemá zmysel... keď som bola častejšie tu v Rim. Sobote stále som sa nudila, nikoho som tu nepoznala...ale raz mama navrhovala že mohli by sme ísť do fitka...tak prečo nie ideme to vyskúšať...ešte pri dvojprudovke stála David gym...tak ako začiatočníčky, ktoré nemajú ani tušenie čo majú robiť v posilke sme bicyklovali a behali sme na páse ....prešla hodinka a môžeme ísť domov... vtedy som videla kartičky na pulte...ak chcem byť presná 2 karty: osobný tréner Peter Václavík a osobná trénerka Eva Černá...celý večer som rozmýšľala prečo by som nemohla začať cvičiť pravidelne...deň za deň som znechutenou tvárou kukala do zrkadla, aká som tučná...samozrejme keď ma chytila depka ako liečiť jedine s čokoládou, potom som bola smutná že mi nesedia šaty, už som nemala chuť ísť do mesta, jednoducho ako mlada baba ktorá práve teraz by mala žiť, som bola smutná, tučná, bez kamarátky, bez chlapa a bez rodičov... raz večer zase som držala v ruke kartičky koho si vybrať...Vygooglila som ich...Peťo bol vyšportovaný a mal dosť odvážne fotky, hneď som vedela že s takým mužom ja nechcem cvičiť...potom som kukla Evku, príjemná, milá a pekná dospelá žena...som sa rozhodla že jej zajtra zavolám aspoň sa spýtam ako to funguje.... v telefóne mala prijemný hlas sme sa dohodli že sa stretneme na konzulácii. kde mi vysvetlí ako to celé funguje... už som sa nemohla dočkať to stretnutie, bola som veľmi zvedavá aj na ňu aj na to ako to bude prebiehať...kanceláriu mala vedľa papiernictve... s úsmevom na tvári ma privítala, bola vysoká, štíhla žena s peknými modrými očami...rozprávali sme sa po slovensky, ale ma upokojila že rozumie aj po maďarsky...ja som nevedela perfektne po slovensky tak som sa hanbila...spýtala sa moje základné údaje..ako sa volám koľko mám rokov ako sa cítim, či som už cvičila atď...pekne som jej odpovedala na všetky otázky...ona mi začala vysvetľovať ako vlastne funguje telo...čo je to bunka, čo znamená pitný režim...samozrejme niektoré veci som poznala ale nikdy som nepraktizovala v živote...pitný režim? Jasne denne minimalne 2l vody vypiť vedela som ale v skutočnosti či by som to spravila kde že...ponúkla mi programy...už som to cítila že som na správnom mieste a že chcem spraviť všetko pre moje zdravie, chcem chudnúť a hlavne sa cítiť lepšie...išla som domov zavolala som otcovi čo sa stalo so mnou ...čo by som chcela robiť a pýtala som sa financie na ten celý program...a už sme boli v posilke...Evka bola veľmi milá a videla som že je naozaj dobrá odborníčka...vysvetľovala mi najprv dýchanie potom cviky a stala nadomnou aby som poctivo cvičila...bolo to zaujímavé ale aj namáhavé..doma som pekne dodržiavala stravu ako mi poradila...časom keď som chodila pravidelne cvičiť...cítila som sa lepšie...schudla som rýchlejšie a bolo to aj viditeľnejšie...bola som krajšia...a mala som bližší vzťah s Evkou...veľmi som ju obľúbila , začala som jej dôverovať nie len tak ako trénerke ale skôr ako aj kamarátke...pekne som schudla už bolo všetko super skončili sme program.. ja som išla do Ružomberka na výšku...aj tam som cvičila sem tam, tak ako som dodržiaval stravu...čo ma milo prekvapilo Evka nezabudla na mňa, naďalej sa zaujímala ako sa mám, čo robím ako v škole....jednoducho ten vzťah ostalo medzi nami....keď som mala problémy alebo radosti stále som jej povedala, ona mi furt dobre poradila, ale aj mi povedal vopred keď som sa chystala hlúposť urobiť, ktoré samozrejme som aj spravila...napriek všetkému stála pri mne a podporovala ma, tak ako robí jedna mama...prešli 3 roky skončila som výšku a už som doma... moja vina zase som taká buchtička,....veľmi dobre viem že jedine ja môžem za to, ale už mám ľahšie... viem že správna odborníčka stojí pri mne, ku ktorej sa snažím chodiť pravidelne 3 x do týždňa...uvedomila som si že musím dodržiavať stravu tak ako na začiatku..a verím keď raz som zvládla aj teraz to zvládneme spolu... Si mi veľmi dôležitá, nikdy Ťa nechcem stratiť, lebo ťa už mám v srdiečku. Vieš že si nie si len moja trénerka, poradkyňa, ale oveľa oveľa viac. Veľmi Ťa mám rada

Bc. Eniko Kovácsováverejná zdravotníčka

Drahé žienky,ktoré cvičíte,či necvičíte,slová,ktoré si prečítate,su z mojho srdca a rozhodnutia.Cvičit som začala asi v oktobri,či možná,že v novembri,neviem,ja sa tomu až tak nevenujem,venujem sa tomu,čo sa deje momentálne s mojím telom.Jedno viem Vám povedat,že cvičit s pravidelnostou sa oplatí.Osobne som to zbadala na jar,ked sme malovali,a ja som to aj svojej vzácnej cvičitelke Evke povedala,že som v tedy mala energiu aj o desiatej večer.necítila som žiadnu unavu,či ba dokonca nejaký nepokoj,proste bolo super.Prešlo leto,a ja dnes som sa rozhodla,že idem si poumývat okná,bývam na dedine v poschodom dome,čo všetko treba priniest na poschodie, a ráno som si povedala,že idem do toho.Umyla som okná a nielen to ale som si dokladne poupratovala každý jeden kutik bytu.Nechcem sa chválit,tým chcem povedat,že aj napriek tomu,že si musím všetko zobrat na poschodie,každučký jeden kus naradia som sa cítila super,ešte aj večer o siedmej som mala kopu energie.Uvedomila som si,že je to pravidelný tréning,ktorý možme mat,je to len na nás milé žienky.Ja dakujem mojej milovanej cvičitelke,ktorá ma zmenila,ktorá mi poradila pri mnohých veciach,dakujem mojmu manželovi,ktorí mi nikdy nezakázal,aby som chodila cvičit a verím tomu,že to bude aj nadalej takto.Je to len na nás,ako sa chceme cítit.chceme byt krásne,zdravé a vyzerajuce ako ženy,lebo,ked Vám povie niekto,že vyzeráš skvele a vidno na Tebe,že sa meníš,to je vizita pre naše telo,a ja som takuto poklonu dostala,a velmi mi to dobre padlo.Milé žienky,neváhajte a dlho nerozmýšlajte,podte medzi nás,je to super,ako vidíme jedna na druhej,ako sa meníme,a ziadne osočovanie či kritika,lebo každá jedná z nás chodí cvičit pre seba,pre svoje zdravie.Ja som velmi rada a teším sa na každý jeden tréning.Dakujem Evka,že si mojou trénérkou....

Helenka Astalošováopatrovnícka pracovníčka